služby

• zhotovení cenové nabídky
Vypracování cenové nabídky na projekt, poptávaný klientem.S klientem jsou konzultovány veškeré materiály,rozměry,kování a další specifikace poptávky, které ovlivňují cenovou hladinu výrobku,či služby.Cenovou nabídku od nás obdržíte zdarma.

• grafický návrh bytového designera
Kompletní grafický návrh finálního výrobku aplikovaného do interiéru, tj. návrh tvaru, rozměrů, volba materiálů, kování, dekoračních prvků.Vše po konzultaci s klientem dle jeho specifikací a požadavků.

• kompletní truhlářské a podlahářské práce
Výroba probíhá na našem specializovaném pracovišti,kde se na ní podílí profesionální řemeslníci z daného oboru.Následné dokompletování větších celků nábytku se provádí až u klienta v daném místě.
Provádíme renovace, opravy a údržbu původního dřevěného nábytku a skoro všech truhlářských výrobků.
Zajišťujeme podlahářské práce jako pokládka plovoucích podlah, parket a prkenné podlahy.

• doprava
Zajišťujeme dopravu a následné přemístění objednávky na místo určení klienta.Vše záleží na předchozí domluvě s klientem.

• montáže, demontáže, ekolikvidace
Montáž či demontáž pro Vás zajišťujeme zkušenými techniky z oboru. Jsme připraveni na jakékoli truhlářské montáže .Dále zajišťujeme ekolikvidaci, což je odvoz starého,původního nábytku,či jiného dřevitého materiálu. Jsme schopni odvézt i původní spotřebiče a atd.. Vše záleží na předchozí domluvě.

• Subdodávky stavebních prací
Komplexní služby v oblasti rekonstrukce staveb od zaměření, zpracování projektové dokumentace až po vlastní realizaci stavby, kolaudaci a úklid.
Zajistíme.: voda, odpad, elektro, topení, plyn, vzduchotechnika, výmalba, sádrokartóny, obklady

• Servis
Zajišťujeme záruční i pozáruční servis nábytku a truhlářských komponent nejen vyrobeného u nás, ale i od jiných zhotovitelů.

ikon koupit2 pro poptávku nás kontaktujte